Bau-Trans GmbH

Speciální a těžká přeprava | komplexní přeprava | montážní logistika | mobilní jeřáby | plošiny a vysokozdvižné vozíky

Bau-Trans GmbH
Bundesstraße 130
6923 Lauterach
Austria
Tel.: +43 5574 6773-0
Fax: +43 5574 6773-539
E-mail: office@bautrans.cc
Bau-Trans Logo
Pro vaše vyhledávání nebyly nalezeny vhodné odpovědi!
Icon BlueSídlo Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDcérske spoločnosti
Kontaktní osobaOdděleníTelefonE-mail 
Christoph Nüßler Obchodní vedení +43 5574 6773-520 c.nuessler@bautrans.cc
Wolfgang Schellerer Obchodní vedení w.schellerer@felbermayr.cc
Josef Ammann Vedení – přeprava j.ammann@bautrans.cc
Dagmar Steiner Vedení odbytu – přeprava d.steiner@bautrans.cc
Markus Meusburger Vedení dispozice-přeprava m.meusburger@bautrans.cc
Jürgen Stütler Vedení – zvedací technika j.stuetler@bautrans.cc
Hans Hoffellner Odbyt – pronájem plošin a vysokozdvižných vozíků h.hoffellner@bautrans.cc
Elvis Bilgeri Odbyt – pronájem jeřábů, montážní logistika e.bilgeri@bautrans.cc

Jak se k nám dostanete

Zde si rychle, jednoduše a pohodlně vytvoříte plán cesty k nám. Postupujte podle níže uvedených pokynů a zadejte svůj výchozí bod.



Zpět k přehledu