Bau-Trans Kft.

Speciální a těžká přeprava | komplexní přeprava | montážní logistika | mobilní jeřáby | plošiny a vysokozdvižné vozíky

Bau-Trans Kft.
Rozália park 6
2051 Biatorbágy
Hungary
Tel.: +36 23 312300
Fax: +36 23 312611
E-mail: office@bautrans.hu
Bau-Trans Logo
Pro vaše vyhledávání nebyly nalezeny vhodné odpovědi!
Icon BlueSídlo Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDcérske spoločnosti
Kontaktní osobaOdděleníTelefonE-mail 
Christoph Nüßler Obchodní vedení c.nuessler@bautrans.cc
Czibik András Vedení a.czibik@bautrans.hu
Nagy Gabriella Sekretariát g.nagy@bautrans.hu
Városi László Vedení výroby l.varosi@bautrans.hu
Tarsoly László Odbyt – přeprava l.tarsoly@bautrans.hu
Molnár Tibor Dispozice – silniční doprava t.molnar@bautrans.hu
Balog Eszter Povolení, dispozice – silniční doprava e.balog@bautrans.hu
Bódi Gergely Dispozice – silniční doprava g.bodi@bautrans.hu
Fülöp Ibolya Administrace i.fulop@bautrans.hu
Juhász Tamás Odbyt – zvedací technika t.juhasz1@bautrans.hu
Poesz Dániel Administrace – zvedací technika d.poesz@bautrans.hu
Paulik Zoltán Technické vedení z.paulik@bautrans.hu
Lantos Brigitta Účetní oddělení b.lantos@bautrans.hu
Sági Kinga Účetní oddělení k.sagi@bautrans.hu
Bodor Ferenc Oddělení IT f.bodor@bautrans.hu

Jak se k nám dostanete

Zde si rychle, jednoduše a pohodlně vytvoříte plán cesty k nám. Postupujte podle níže uvedených pokynů a zadejte svůj výchozí bod.



Zpět k přehledu