Felbermayr Bau GmbH & Co KG

Odpadové hospodářství

Felbermayr Bau GmbH & Co KG
Machstraße 7
4600 Wels
Austria
Tel.: +43 7242 695-146
Fax: +43 7242 695-9146
E-mail: abfallwirtschaft@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Pro vaše vyhledávání nebyly nalezeny vhodné odpovědi!
Icon BlueSídlo Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDcérske spoločnosti
Kontaktní osobaOdděleníTelefonE-mail 
Dipl.-HTL-Ing. Wolfgang Pühringer Vedení odpadového hospodářství w.puehringer@felbermayr.cc
Thomas Sillipp Dispozice a odbyt – životní prostředí a zdroje, sací technika +43 7242 695-107 t.sillipp@felbermayr.cc
Angela Pavic Vedení dispozice +43 7242 695-128 a.pavic@felbermayr.cc
Günter Zehetmair Vedení – odbyt +43 7242 695-146 g.zehetmair@felbermayr.cc
Elisabeth Waltenberger Vedení fakturace +43 7242 695-108 e.waltenberger@felbermayr.cc
Nina Feichtenschlager Fakturace +43 7242 695-208 n.feichtenschlager@felbermayr.cc
Roland Sandler, M.Sc. Vedení provozu +43 7242 695-101 r.sandler@felbermayr.cc
Sonja Kitzmüller, M.Sc. Projektový management/asistence veletržního servisu +43 664 600957707 s.kitzmueller@felbermayr.cc
Manuel Marijanovic Asistence dispozice +43 7242 695-162 m.marijanovic@felbermayr.cc

Jak se k nám dostanete

Zde si rychle, jednoduše a pohodlně vytvoříte plán cesty k nám. Postupujte podle níže uvedených pokynů a zadejte svůj výchozí bod.



Zpět k přehledu