Felbermayr Deutschland GmbH

Jeřáby | plošiny | instalace

Felbermayr Deutschland GmbH
Löbauer Straße 65b
02625 Bautzen
Germany
Tel.: +49 3591 2796-0
Fax: +49 3591 2796-20
E-mail: bautzen@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Pro vaše vyhledávání nebyly nalezeny vhodné odpovědi!
Icon BlueSídlo Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDcérske spoločnosti
Kontaktní osobaOdděleníTelefonE-mail 
Lothar Fleischer Vedení divize – region Lausitz l.fleischer@felbermayr.cc
Dipl. Ing. (BA) Enrico Bräuer Vedení divize – region Lausitz e.braeuer@felbermayr.cc
Daniel Knothe Dispozice – jeřáby d.knothe@felbermayr.cc
Richard Henker Dispozice – plošiny r.henker@felbermayr.cc
Uwe Günther Technická externí služba u.guenther@felbermayr.cc
Peter Venn Technická externí služba p.venn@felbermayr.cc
Gerd Riedel Technický zákaznický servis/dispozice g.riedel@felbermayr.cc

Jak se k nám dostanete

Zde si rychle, jednoduše a pohodlně vytvoříte plán cesty k nám. Postupujte podle níže uvedených pokynů a zadejte svůj výchozí bod.



Zpět k přehledu