Felbermayr Deutschland GmbH

Jeřáby | plošiny | instalace

Felbermayr Deutschland GmbH
Nickerner Weg 8
01257 Dresden
Germany
Tel.: +49 351 795748-0
Fax: +49 351 795748-19
E-mail: dresden@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Pro vaše vyhledávání nebyly nalezeny vhodné odpovědi!
Icon BlueSídlo Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDcérske spoločnosti
Kontaktní osobaOdděleníTelefonE-mail 
Lothar Fleischer Vedení divize – region Lausitz l.fleischer@felbermayr.cc
Dipl.-Ing. (BA) Enrico Bräuer Vedení divize – region Lausitz e.braeuer@felbermayr.cc
Dipl.-Ing. (TU) Jörg Raschke Vedení – jeřáby, plošiny j.raschke@felbermayr.cc
Mathias Flacke Dispozice/techn. zákaznický servis m.flacke@felbermayr.cc
Heiko Rees Technická externí služba h.rees@felbermayr.cc
Bodo Patzig Technická externí služba b.patzig@felbermayr.cc
Richard Henker Dispozice – plošiny r.henker@felbermayr.cc

Jak se k nám dostanete

Zde si rychle, jednoduše a pohodlně vytvoříte plán cesty k nám. Postupujte podle níže uvedených pokynů a zadejte svůj výchozí bod.



Zpět k přehledu