Felbermayr Romania S.R.L

Přeprava | jeřáby | plošiny | instalace

Felbermayr Romania S.R.L
Sat Dragomiresti Deal, Com. Dragomiresti Vale, Str. Gabriela, nr 13
0077096 Judet Ilfov
Romania
Tel.: +40 318 600330
Fax: +40 318 600331
E-mail: bukarest@felbermayr.ro
Felbermayr Logo
Pro vaše vyhledávání nebyly nalezeny vhodné odpovědi!
Icon BlueSídlo Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDcérske spoločnosti
Kontaktní osobaOdděleníTelefonE-mail 
Christian Krieger Vedení c.krieger@felbermayr.ro
Ing. Marius Tudose Externí přeprava +40 726 122193 m.tudose@felbermayr.ro
Ing. Gabriel Puscoiu Externí služba – jeřáby +40 730 550275 g.puscoiu@felbermayr.ro
Daniel Stan Externí služba – jeřáby +40 722 492523 d.stan@felbermayr.ro
Dragos Voicu Externí služba – instalace +40 722 589486 v.costin@felbermayr.ro
Daniel Istrate Externí služba – plošiny +40 735 012536 d.istrate@felbermayr.ro
Sorin Pop Externí služba – jeřáby, plošiny, instalace +40 722 600387 s.pop@felbermayr.ro

Jak se k nám dostanete

Zde si rychle, jednoduše a pohodlně vytvoříte plán cesty k nám. Postupujte podle níže uvedených pokynů a zadejte svůj výchozí bod.



Zpět k přehledu