Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG

Přeprava | jeřáby | plošiny | instalace | skladování

Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG
Hafnerstraße 207
8054 Graz
Austria
Tel.: +43 316 243030-0
Fax: +43 316 243030-399
E-mail: graz@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Pro vaše vyhledávání nebyly nalezeny vhodné odpovědi!
Icon BlueSídlo Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDcérske spoločnosti
Kontaktní osobaOdděleníTelefonE-mail 
Prok. Konrad Vollmann Vedení podniku Štýrsko, vedoucí oddělení skladů k.vollmann@felbermayr.cc
Manfred Urdl Vedení oddělení přepravy m.urdl@felbermayr.cc
Christian Graggl Vedení oddělení plošin c.graggl@felbermayr.cc
Wolfgang Vogler Vedoucí oddělení ručního nakládání/vykládání w.vogler@felbermayr.cc
Lucas Peter Vedení oddělení jeřábů l.peter@felbermayr.cc

Jak se k nám dostanete

Zde si rychle, jednoduše a pohodlně vytvoříte plán cesty k nám. Postupujte podle níže uvedených pokynů a zadejte svůj výchozí bod.



Zpět k přehledu