Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG

Přeprava | jeřáby | plošiny | instalace

Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG
Landesstraße 11
5710 Kaprun
Austria
Tel.: +43 6582 90980
Fax: +43 5332 73712-302
E-mail: kaprun@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Pro vaše vyhledávání nebyly nalezeny vhodné odpovědi!
Icon BlueSídlo Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDcérske spoločnosti
Kontaktní osobaOdděleníTelefonE-mail 
Robert Bauer Vedení divize Tyrolsko r.bauer@felbermayr.cc
Carina Egger Administrace c.egger@felbermayr.cc
Regina Arzberger Administrace r.arzberger@felbermayr.cc
Petra Schachner-Ziepl Administrace p.schachner@felbermayr.cc
Josef Hetzenauer Externí služba j.hetzenauer@felbermayr.cc
Michael Kranebitter Externí služba m.kranebitter@felbermayr.cc
Erich Rendl Externí služba e.rendl@felbermayr.cc
Philipp Lang Externí služba p.lang@felbermayr.cc
Andreas Swoboda Dispozice a.swoboda@felbermayr.cc
Herbert Wiesinger Dispozice h.wiesinger@felbermayr.cc
Wolfgang Lang Dispozice w.lang@felbermayr.cc
Nadine Angerer Dispozice n.angerer@felbermayr.cc

Jak se k nám dostanete

Zde si rychle, jednoduše a pohodlně vytvoříte plán cesty k nám. Postupujte podle níže uvedených pokynů a zadejte svůj výchozí bod.



Zpět k přehledu