Bau-Trans GmbH

Transporturi speciale şi transporturi grele | transporturi multimodale | logistică montaj | macarale mobile | platforme şi stivuitoare

Bau-Trans GmbH
Bundesstraße 130
6923 Lauterach
Austria
Tel.: +43 5574 6773-0
Fax: +43 5574 6773-539
E-mail: office@bautrans.cc
Bau-Trans Logo
Pentru căutarea dumneavoastră nu s-au găsit din păcate răspunsuri adecvate!
Icon BlueLocaţia Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFiliale
Persoană de contactDepartamentTelefonE-mail 
Christoph Nüßler Comitetul director +43 5574 6773-520 c.nuessler@bautrans.cc
Wolfgang Schellerer Comitetul director w.schellerer@felbermayr.cc
Josef Ammann Conducere transport j.ammann@bautrans.cc
Dagmar Steiner Conducere distribuție – transport d.steiner@bautrans.cc
Markus Meusburger Conducere dispoziție-transport m.meusburger@bautrans.cc
Jürgen Stütler Conducere tehnologie de ridicare j.stuetler@bautrans.cc
Hans Hoffellner Distribuție închiriere platforme şi stivuitoare h.hoffellner@bautrans.cc
Elvis Bilgeri Distribuție închiriere macara, logistică montaj e.bilgeri@bautrans.cc

Cum ajungeţi la noi

Aici vă puteţi configura rapid, uşor şi comod traseul pentru a ajunge la noi. Urmăriţi dialogul de mai jos si introduceţi punctul dumneavoastră de plecare.



Înapoi la rezumat