Bau-Trans Kft.

Transporturi speciale şi transporturi grele | transporturi multimodale | logistică montaj | macarale mobile | platforme şi stivuitoare

Bau-Trans Kft.
Rozália park 6
2051 Biatorbágy
Hungary
Tel.: +36 23 312300
Fax: +36 23 312611
E-mail: office@bautrans.hu
Bau-Trans Logo
Pentru căutarea dumneavoastră nu s-au găsit din păcate răspunsuri adecvate!
Icon BlueLocaţia Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFiliale
Persoană de contactDepartamentTelefonE-mail 
Christoph Nüßler Comitetul director c.nuessler@bautrans.cc
Czibik András Conducere a.czibik@bautrans.hu
Nagy Gabriella Secretariat gabi.nagy@bautrans.hu
Városi László Conducere producţie l.varosi@bautrans.hu
Tarsoly László Distribuție transport l.tarsoly@bautrans.hu
Molnár Tibor Distribuţie şi supraveghere servicii şi mărfuri, transport pe drumuri publice t.molnar@bautrans.hu
Balog Eszter Aprobări, dispoziție trafic rutier e.balog@bautrans.hu
Bódi Gergely Distribuţie şi supraveghere servicii şi mărfuri, transport pe drumuri publice g.bodi@bautrans.hu
Fülöp Ibolya Administraţie i.fulop@bautrans.hu
Juhász Tamás Distribuție tehnologie de ridicare t.juhasz1@bautrans.hu
Piriti Edina Administrație tehnologie de ridicare e.piriti@bautrans.hu
Paulik Zoltán Conducere tehnică z.paulik@bautrans.hu
Lantos Brigitta Contabilitate b.lantos@bautrans.hu
Juhász Tamás Contabilitate t.juhasz@bautrans.hu
Bodor Ferenc Departament IT f.bodor@bautrans.hu

Cum ajungeţi la noi

Aici vă puteţi configura rapid, uşor şi comod traseul pentru a ajunge la noi. Urmăriţi dialogul de mai jos si introduceţi punctul dumneavoastră de plecare.



Înapoi la rezumat