Bau-Trans Kft.

Transporturi speciale şi transporturi grele | transporturi multimodale | logistică montaj | macarale mobile | platforme şi stivuitoare

Bau-Trans Kft.
Rozália park 6
2051 Biatorbágy
Hungary
Tel.: +36 23 312300
Fax: +36 23 312611
E-mail: office@bautrans.hu
Bau-Trans Logo
Pentru căutarea dumneavoastră nu s-au găsit din păcate răspunsuri adecvate!
Icon BlueLocaţia Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFiliale
Persoană de contactFuncțieTelefonE-mail 
Christoph Nüßler Comitetul director c.nuessler@bautrans.cc
Czibik András Conducere +36 23 312 300 a.czibik@bautrans.hu
Nagy Gabriella Secretariat +36 23 806 328 g.nagy@bautrans.hu
Városi László Conducere producţie +36 23 806 305 l.varosi@bautrans.hu
Tarsoly László Distribuție transport +36 20 349 4920 l.tarsoly@bautrans.hu
Molnár Tibor Distribuţie şi supraveghere servicii şi mărfuri, transport pe drumuri publice +36 23 806 308 t.molnar@bautrans.hu
Balog Eszter Aprobări, dispoziție trafic rutier +36 23 806 325 e.balog@bautrans.hu
Bódi Gergely Distribuţie şi supraveghere servicii şi mărfuri, transport pe drumuri publice +36 23 806 301 g.bodi@bautrans.hu
Fülöp Ibolya Administraţie +36 23 806 302 i.fulop@bautrans.hu
Juhász Tamás Distribuție tehnologie de ridicare +36 20 402 3453 t.juhasz1@bautrans.hu
Poesz Dániel Administrație tehnologie de ridicare +36 20 467 1422 d.poesz@bautrans.hu
Paulik Zoltán Conducere tehnică +36 20 420 7184 z.paulik@bautrans.hu
Lantos Brigitta Contabilitate +36 23 806 309 b.lantos@bautrans.hu
Sági Kinga Contabilitate +36 23 806 321 k.sagi@bautrans.hu
Bodor Ferenc Departament IT +36 23 806 311 f.bodor@bautrans.hu

Cum ajungeţi la noi

Aici vă puteţi configura rapid, uşor şi comod traseul pentru a ajunge la noi. Urmăriţi dialogul de mai jos si introduceţi punctul dumneavoastră de plecare.



Înapoi la rezumat