Felbermayr Bau GmbH & Co KG

Gestionarea deşeurilor

Felbermayr Bau GmbH & Co KG
Machstraße 7
4600 Wels
Austria
Tel.: +43 7242 695-146
Fax: +43 7242 695-9146
E-mail: abfallwirtschaft@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Pentru căutarea dumneavoastră nu s-au găsit din păcate răspunsuri adecvate!
Icon BlueLocaţia Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFiliale
Persoană de contactDepartamentTelefonE-mail 
Dipl.-HTL-Ing. Wolfgang Pühringer Conducerea Departamentului de gestionare a deşeurilor w.puehringer@felbermayr.cc
Thomas Sillipp Dispoziție și distribuție mediu & resurse și tehnologie de aspirație +43 7242 695-107 t.sillipp@felbermayr.cc
Angela Pavic Conducere dispoziție +43 7242 695-128 a.pavic@felbermayr.cc
Günter Zehetmair Conducere distribuție +43 7242 695-146 g.zehetmair@felbermayr.cc
Elisabeth Waltenberger Conducere facturare +43 7242 695-108 e.waltenberger@felbermayr.cc
Nina Feichtenschlager Facturare +43 7242 695-208 n.feichtenschlager@felbermayr.cc
Roland Sandler, M.Sc. Conducere întreprindere +43 7242 695-101 r.sandler@felbermayr.cc
Sonja Kitzmüller, M.Sc. Management de proiect/asistență servicii expoziții +43 664 600957707 s.kitzmueller@felbermayr.cc
Manuel Marijanovic Asistență dispoziție +43 7242 695-162 m.marijanovic@felbermayr.cc

Cum ajungeţi la noi

Aici vă puteţi configura rapid, uşor şi comod traseul pentru a ajunge la noi. Urmăriţi dialogul de mai jos si introduceţi punctul dumneavoastră de plecare.



Înapoi la rezumat