Felbermayr Deutschland GmbH

Macara | platformă | punere în operă

Felbermayr Deutschland GmbH
Löbauer Straße 65b
02625 Bautzen
Germany
Tel.: +49 3591 2796-0
Fax: +49 3591 2796-20
E-mail: bautzen@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Pentru căutarea dumneavoastră nu s-au găsit din păcate răspunsuri adecvate!
Icon BlueLocaţia Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFiliale
Persoană de contactDepartamentTelefonE-mail 
Lothar Fleischer Conducere sector – regiunea Lausitz l.fleischer@felbermayr.cc
Dipl. Ing. (BA) Enrico Bräuer Conducere sector – regiunea Lausitz e.braeuer@felbermayr.cc
Daniel Knothe Distribuţie şi supraveghere servicii şi mărfuri, macara d.knothe@felbermayr.cc
Richard Henker Distribuţie şi supraveghere servicii şi mărfuri, platformă r.henker@felbermayr.cc
Uwe Günther serviciu tehnic extern u.guenther@felbermayr.cc
Peter Venn serviciu tehnic extern p.venn@felbermayr.cc
Gerd Riedel Serviciu tehnic extern/dispoziție g.riedel@felbermayr.cc

Cum ajungeţi la noi

Aici vă puteţi configura rapid, uşor şi comod traseul pentru a ajunge la noi. Urmăriţi dialogul de mai jos si introduceţi punctul dumneavoastră de plecare.



Înapoi la rezumat