Felbermayr Deutschland GmbH

Macara | platformă | punere în operă

Felbermayr Deutschland GmbH
Nickerner Weg 8
01257 Dresden
Germany
Tel.: +49 351 795748-0
Fax: +49 351 795748-19
E-mail: dresden@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Pentru căutarea dumneavoastră nu s-au găsit din păcate răspunsuri adecvate!
Icon BlueLocaţia Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFiliale
Persoană de contactDepartamentTelefonE-mail 
Lothar Fleischer Conducere sector – regiunea Lausitz l.fleischer@felbermayr.cc
Dipl.-Ing. (BA) Enrico Bräuer Conducere sector – regiunea Lausitz e.braeuer@felbermayr.cc
Dipl.-Ing. (TU) Jörg Raschke Conducere macara, platformă j.raschke@felbermayr.cc
Mathias Flacke Dispoziție/serviciu tehn. extern m.flacke@felbermayr.cc
Heiko Rees serviciu tehnic extern h.rees@felbermayr.cc
Bodo Patzig serviciu tehnic extern b.patzig@felbermayr.cc
Richard Henker Distribuţie şi supraveghere servicii şi mărfuri, platformă r.henker@felbermayr.cc

Cum ajungeţi la noi

Aici vă puteţi configura rapid, uşor şi comod traseul pentru a ajunge la noi. Urmăriţi dialogul de mai jos si introduceţi punctul dumneavoastră de plecare.



Înapoi la rezumat