Felbermayr Romania S.R.L

Transport | macara | platformă | punere în operă

Felbermayr Romania S.R.L
Sat Dragomiresti Deal, Com. Dragomiresti Vale, Str. Gabriela, nr 13
0077096 Judet Ilfov
Romania
Tel.: +40 318 600330
Fax: +40 318 600331
E-mail: bukarest@felbermayr.ro
Felbermayr Logo
Pentru căutarea dumneavoastră nu s-au găsit din păcate răspunsuri adecvate!
Icon BlueLocaţia Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFiliale
Persoană de contactDepartamentTelefonE-mail 
Christian Krieger Conducere c.krieger@felbermayr.ro
Ing. Marius Tudose Serviciu extern transport +40 726 122193 m.tudose@felbermayr.ro
Ing. Gabriel Puscoiu Serviciu extern macara +40 730 550275 g.puscoiu@felbermayr.ro
Daniel Stan Serviciu extern macara +40 722 492523 d.stan@felbermayr.ro
Dragos Voicu Serviciu extern punere în operă +40 722 589486 v.costin@felbermayr.ro
Daniel Istrate Serviciu extern platformă +40 735 012536 d.istrate@felbermayr.ro
Sorin Pop Serviciu extern macara, platformă, punere în operă +40 722 600387 s.pop@felbermayr.ro

Cum ajungeţi la noi

Aici vă puteţi configura rapid, uşor şi comod traseul pentru a ajunge la noi. Urmăriţi dialogul de mai jos si introduceţi punctul dumneavoastră de plecare.



Înapoi la rezumat