Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG

Transport | macara | platformă | punere în operă | depozitare

Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG
Hafnerstraße 207
8054 Graz
Austria
Tel.: +43 316 243030-0
Fax: +43 316 243030-399
E-mail: graz@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Pentru căutarea dumneavoastră nu s-au găsit din păcate răspunsuri adecvate!
Icon BlueLocaţia Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFiliale
Persoană de contactDepartamentTelefonE-mail 
Prok. Konrad Vollmann Conducere zonă Steiermark, conducere departament depozit k.vollmann@felbermayr.cc
Manfred Urdl Conducere departament transport m.urdl@felbermayr.cc
Christian Graggl Conducere departament platformă c.graggl@felbermayr.cc
Wolfgang Vogler Conducere departament punere în operă/scoatere manuală w.vogler@felbermayr.cc
Lucas Peter Conducere departament macara l.peter@felbermayr.cc

Cum ajungeţi la noi

Aici vă puteţi configura rapid, uşor şi comod traseul pentru a ajunge la noi. Urmăriţi dialogul de mai jos si introduceţi punctul dumneavoastră de plecare.



Înapoi la rezumat