Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG

Transport | macara | platformă | punere în operă

Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG
Bert-Köllensperger-Straße 3a
6065 Thaur
Austria
Tel.: +43 5223 56245-0
Fax: +43 5223 56245-302
E-mail: thaur@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Pentru căutarea dumneavoastră nu s-au găsit din păcate răspunsuri adecvate!
Icon BlueLocaţia Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteFiliale
Persoană de contactDepartamentTelefonE-mail 
Robert Bauer Conducerea zonă Tirol r.bauer@felbermayr.cc
Carina Egger Administraţie c.egger@felbermayr.cc
Regina Arzberger Administraţie r.arzberger@felbermayr.cc
Petra Schachner-Ziepl Administraţie p.schachner@felbermayr.cc
Josef Hetzenauer Serviciu extern j.hetzenauer@felbermayr.cc
Michael Kranebitter Serviciu extern m.kranebitter@felbermayr.cc
Roman Baumgartner Serviciu extern r.baumgartner@felbermayr.cc
Philipp Lang Serviciu extern p.lang@felbermayr.cc
Andreas Swoboda Distribuire şi supraveghere servicii şi mărfuri a.swoboda@felbermayr.cc
Herbert Wiesinger Distribuire şi supraveghere servicii şi mărfuri h.wiesinger@felbermayr.cc
Wolfgang Lang Distribuire şi supraveghere servicii şi mărfuri w.lang@felbermayr.cc
Nadine Angerer Distribuire şi supraveghere servicii şi mărfuri n.angerer@felbermayr.cc

Cum ajungeţi la noi

Aici vă puteţi configura rapid, uşor şi comod traseul pentru a ajunge la noi. Urmăriţi dialogul de mai jos si introduceţi punctul dumneavoastră de plecare.



Înapoi la rezumat