Mergi la conținut
Home | Detalii privind compania

Detalii privind compania

Datele generale ale companiei

Proprietar media şi editor:

Felbermayr Holding GmbH
Sediul companie: Machstraße 7, A-4600 Wels
Telefon:+43 7242 695-0
Fax:+43 7242 695-144
E-Mail:

office@felbermayr.cc

Forma juridic:

Societate cu răspundere limitată
Obiectul de activitate al companiei: Tehnologie de transport şi de ridicare, construcţii, servicii logistice maritime
Proprietar:Horst Felbermayr, Gisela Felbermayr, DI Horst Felbermayr
Comitetul director: DI Horst Felbermayr, Andrea Felbermayr, Mag. Alfred Feldbauer
Consiliul de Administraţie: Horst Felbermayr (Preşedintele Consiliului de Supraveghere), Georg Starhemberg (Adjunct al Preşedintelui Consiliului de Supraveghere), Mag. Alfred Düsing, Ingeborg Gratz-Neudecker, KR Walter Meinhart
Site web:

www.felbermayr.cc 

Specificul site-ului web: Informaţii despre companie şi filialele sale, precum şi serviciile legate de acestea.
Indicaţie: Din raţiuni care ţin de simplificarea limbajului şi pentru facilitarea lecturării, toate enunţurile de pe această pagină web trebuie înţelese ca fiind neutre din punct de vedere al genului.

 

 

FirmaŢaraCUI
Felbermayr Holding GmbHAustriaATU65945515
Felbermayr GmbH AustriaATU50560307
Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KGAustriaATU55116109
Felbermayr Bau GmbH & Co KG AustriaATU55116207
Bau-Trans GmbH AustriaATU35759309
Sareno Objektisolierung Ges. m. b. H. & Co KG AustriaATU43455408
IS Baubetrieb GmbH AustriaATU68022203
Felbermayr Bulgaria EOOD BulgariaBG175329295
Felbermayr Deutschland GmbH GermaniaDE121397233
Felbermayr Bau GmbH & Co KG GermaniaDE241498447
Wimmer Maschinentransporte GmbH GermaniaDE275194042
Hagn Umwelttechnik GmbHGermaniaDE281857945
Reinhold Meister Wasserbau GmbHGermaniaDE281857912 
Felbermayr Polska Sp.z.o.o. PoloniaPL8992732577
Felbermayr Romania S.R.L RomâniaRO18265450
Felbermayr Slovakia, s.r.o. SlovaciaSK2020281406
Felbermayr Transport- und Hebetechnik, spol.s r.o. CehiaCZ63907127
Bau-Trans Kft. UngariaHU10225761

Felbermayr Holding GmbH a depus toate eforturile rezonabile pentru a asigura precizia şi completitudinea informaţiilor publicate pe acest site web. Totuşi, este posibil să existe erori inadvertente sau accidentale, pentru care ne cerem scuze. Felbermayr GmbH nu oferă nicio asigurare şi nicio garanţie privind informaţiile publicate pe acest site web, precum hyperlink-uri sau alte elemente de conţinut care sunt utilizate în mod direct sau indirect pe site-ul web al Felbermayr Holding GmbH. De asemenea, Felbermayr Holding GmbH îşi rezervă dreptul de a modifica informaţiile publicate, fără notificare prealabilă. Felbermayr Holding GmbH nu îşi asumă nicio responsabilitate în ceea ce priveşte informaţiile incorecte sau lipsă de pe site-ul web al companiei Felbermayr GmbH. În consecinţă, responsabilitatea pentru toate deciziile care se bazează pe informaţiile publicate pe site-ul web Felbermayr revine în exclusivitate utilizatorului. În nicio situaţie compania Felbermayr Holding GmbH nu va fi răspunzătoare pentru nicio daună, fie aceasta directă, indirectă sau secundară, survenită din orice motiv legat de utilizarea directă sau indirectă a informaţiilor puse la dispoziţie pe site-ul web al Felbermayr GmbH.

Dacă nu există alte specificaţii, Felbermayr Holding GmbH este singurul proprietar al drepturilor de autor al tuturor documentelor publicate pe site-ul web al Felbermayr GmbH şi al tuturor materialelor utilizate pentru realizarea acestora. Nu se va acorda nicio licenţă şi niciun alt drept cu privire la toate drepturile (cum ar fi dreptul de proprietate, marcă comercială sau drept de autor). Copierea documentelor este permisă numai pentru uz personal şi informare. Copierea în orice alt scop sau pentru orice altă utilizare este interzisă în mod expres. Utilizarea mărcilor comerciale, a siglelor etc. este interzisă în mod expres, chiar dacă simbolurile ® sau ™ lipsesc. Toate normele de mai sus sunt valabile şi pentru software-ul care poate fi preluat direct sau indirect de pe site-ul Felbermayr Holding GmbH sau utilizat pe acesta. În eventualitatea în care se face uz de software-ul unor terţi prin intermediul hyperlink-urilor, se vor respecta regulile şi drepturile acestor părţi.

Fiecare utilizator al site-ului web Felbermayr Holding GmbH care pune informaţii la dispoziţia Felbermayr GmbH este de acord că Felbermayr Holding GmbH primeşte drepturi nelimitate privind aceste informaţii şi este de acord că Felbermayr Holding GmbH poate utiliza aceste informaţii în orice mod doreşte. Informaţiile puse la dispoziţie de către utilizator nu sunt confidenţiale. Datele personale ale utilizatorului fac obiectul Legii de protecţie a datelor din anul 2000 şi vor fi utilizate de către Felbermayr Holding GmbH în măsura necesară pentru asigurarea asistenţei pentru clienţi sau întreţinerea bazelor cu datele clienţilor.

PIESE
© Felbermayr Holding GmbH · Machstraße 7 · A-4600 Wels · www.felbermayr.cc
16.11.2018