Bau-Trans GmbH

Špeciálne prepravy a prepravy ťažkých nákladov | multimodálne prepravy | montážna logistika | mobilné žeriavy | pracovné plošiny a zdvíhacie vozíky

Bau-Trans GmbH
Bundesstraße 130
6923 Lauterach
Austria
Tel.: +43 5574 6773-0
Fax: +43 5574 6773-539
E-mail: office@bautrans.cc
Bau-Trans Logo
Ľutujeme, pre vaše vyhľadávanie sa nenašli žiadne vhodné odpovede!
Icon BluePobočka Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDceřiná společnost
Kontaktná osobaOddelenieTelefónE-mail 
Christoph Nüßler Vedenie podniku +43 5574 6773-520 c.nuessler@bautrans.cc
Wolfgang Schellerer Vedenie podniku w.schellerer@felbermayr.cc
Josef Ammann Vedenie úseku Preprava j.ammann@bautrans.cc
Dagmar Steiner Vedenie úseku Odbyt – preprava d.steiner@bautrans.cc
Markus Meusburger Vedenie úseku Dispečing-preprava m.meusburger@bautrans.cc
Jürgen Stütler Vedenie úseku Zdvíhacia technika j.stuetler@bautrans.cc
Hans Hoffellner Odbyt – prenájom pracovných plošín a zdvíhacích vozíkov h.hoffellner@bautrans.cc
Elvis Bilgeri Odbyt – prenájom žeriavov, montážna logistika e.bilgeri@bautrans.cc

Ako sa k nám dostanete

Rýchlo, jednoducho a pohodlne si tu môžete vytvoriť trasu k nám. Postupujte podľa nižšie uvedeného dialógu a zadajte svoj východiskový bod.



Späť na prehľad