Bau-Trans Kft.

Špeciálne prepravy a prepravy ťažkých nákladov | multimodálne prepravy | montážna logistika | mobilné žeriavy | pracovné plošiny a zdvíhacie vozíky

Bau-Trans Kft.
Rozália park 6
2051 Biatorbágy
Hungary
Tel.: +36 23 312300
Fax: +36 23 312611
E-mail: office@bautrans.hu
Bau-Trans Logo
Ľutujeme, pre vaše vyhľadávanie sa nenašli žiadne vhodné odpovede!
Icon BluePobočka Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDceřiná společnost
Kontaktná osobaOddelenieTelefónE-mail 
Christoph Nüßler Vedenie podniku c.nuessler@bautrans.cc
Czibik András Vedenie a.czibik@bautrans.hu
Nagy Gabriella Sekretariát gabi.nagy@bautrans.hu
Városi László Vedenie úseku Výroba l.varosi@bautrans.hu
Tarsoly László Odbyt – preprava l.tarsoly@bautrans.hu
Molnár Tibor Dispečing úseku Cestná preprava t.molnar@bautrans.hu
Balog Eszter Povolenia, dispečing – cestná preprava e.balog@bautrans.hu
Bódi Gergely Dispečing úseku Cestná preprava g.bodi@bautrans.hu
Fülöp Ibolya Administratíva i.fulop@bautrans.hu
Juhász Tamás Odbyt – zdvíhacia technika t.juhasz1@bautrans.hu
Piriti Edina Administratíva sekcie Zdvíhacia technika e.piriti@bautrans.hu
Paulik Zoltán Technické vedenie z.paulik@bautrans.hu
Lantos Brigitta Účtovníctvo b.lantos@bautrans.hu
Juhász Tamás Účtovníctvo t.juhasz@bautrans.hu
Bodor Ferenc Oddelenie IT f.bodor@bautrans.hu

Ako sa k nám dostanete

Rýchlo, jednoducho a pohodlne si tu môžete vytvoriť trasu k nám. Postupujte podľa nižšie uvedeného dialógu a zadajte svoj východiskový bod.



Späť na prehľad