Bau-Trans Kft.

Špeciálne prepravy a prepravy ťažkých nákladov | multimodálne prepravy | montážna logistika | mobilné žeriavy | pracovné plošiny a zdvíhacie vozíky

Bau-Trans Kft.
Rozália park 6
2051 Biatorbágy
Hungary
Tel.: +36 23 312300
Fax: +36 23 312611
E-mail: office@bautrans.hu
Bau-Trans Logo
Ľutujeme, pre vaše vyhľadávanie sa nenašli žiadne vhodné odpovede!
Icon BluePobočka Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDceřiná společnost
Kontaktná osobaOddelenieTelefónE-mail 
Christoph Nüßler Vedenie podniku c.nuessler@bautrans.cc
Czibik András Vedenie +36 23 312 300 a.czibik@bautrans.hu
Nagy Gabriella Sekretariát +36 23 806 328 g.nagy@bautrans.hu
Városi László Vedenie úseku Výroba +36 23 806 305 l.varosi@bautrans.hu
Tarsoly László Odbyt – preprava +36 20 349 4920 l.tarsoly@bautrans.hu
Molnár Tibor Dispečing úseku Cestná preprava +36 23 806 308 t.molnar@bautrans.hu
Balog Eszter Povolenia, dispečing – cestná preprava +36 23 806 325 e.balog@bautrans.hu
Bódi Gergely Dispečing úseku Cestná preprava +36 23 806 301 g.bodi@bautrans.hu
Fülöp Ibolya Administratíva +36 23 806 302 i.fulop@bautrans.hu
Juhász Tamás Odbyt – zdvíhacia technika +36 20 402 3453 t.juhasz1@bautrans.hu
Poesz Dániel Administratíva sekcie Zdvíhacia technika +36 20 467 1422 d.poesz@bautrans.hu
Paulik Zoltán Technické vedenie +36 20 420 7184 z.paulik@bautrans.hu
Lantos Brigitta Účtovníctvo +36 23 806 309 b.lantos@bautrans.hu
Sági Kinga Účtovníctvo +36 23 806 321 k.sagi@bautrans.hu
Bodor Ferenc Oddelenie IT +36 23 806 311 f.bodor@bautrans.hu

Ako sa k nám dostanete

Rýchlo, jednoducho a pohodlne si tu môžete vytvoriť trasu k nám. Postupujte podľa nižšie uvedeného dialógu a zadajte svoj východiskový bod.



Späť na prehľad