Felbermayr Bau GmbH & Co KG

Odpadové hospodárstvo

Felbermayr Bau GmbH & Co KG
Machstraße 7
4600 Wels
Austria
Tel.: +43 7242 695-146
Fax: +43 7242 695-9146
E-mail: abfallwirtschaft@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Ľutujeme, pre vaše vyhľadávanie sa nenašli žiadne vhodné odpovede!
Icon BluePobočka Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDceřiná společnost
Kontaktná osobaOddelenieTelefónE-mail 
Dipl.-HTL-Ing. Wolfgang Pühringer Vedenie úseku Odpadové hospodárstvo w.puehringer@felbermayr.cc
Thomas Sillipp Dispečing a odbyt – životné prostredie a zdroje, odsávacia technika +43 7242 695-107 t.sillipp@felbermayr.cc
Angela Pavic Vedenie úseku Dispečing +43 7242 695-128 a.pavic@felbermayr.cc
Günter Zehetmair Vedenie úseku Odbyt +43 7242 695-146 g.zehetmair@felbermayr.cc
Elisabeth Waltenberger Vedenie úseku Fakturácia +43 7242 695-108 e.waltenberger@felbermayr.cc
Nina Feichtenschlager Fakturácia +43 7242 695-208 n.feichtenschlager@felbermayr.cc
Roland Sandler, M.Sc. Podnikové vedenie +43 7242 695-101 r.sandler@felbermayr.cc
Sonja Kitzmüller, M.Sc. Projektový manažment/asistencia – služby v oblasti veľtrhov +43 664 600957707 s.kitzmueller@felbermayr.cc
Manuel Marijanovic Asistencia – dispečing +43 7242 695-162 m.marijanovic@felbermayr.cc

Ako sa k nám dostanete

Rýchlo, jednoducho a pohodlne si tu môžete vytvoriť trasu k nám. Postupujte podľa nižšie uvedeného dialógu a zadajte svoj východiskový bod.



Späť na prehľad