Felbermayr Deutschland GmbH

Žeriavy | pracovné plošiny | manipulačné práce

Felbermayr Deutschland GmbH
Löbauer Straße 65b
02625 Bautzen
Germany
Tel.: +49 3591 2796-0
Fax: +49 3591 2796-20
E-mail: bautzen@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Ľutujeme, pre vaše vyhľadávanie sa nenašli žiadne vhodné odpovede!
Icon BluePobočka Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDceřiná společnost
Kontaktná osobaOddelenieTelefónE-mail 
Lothar Fleischer Vedenie divízie – región Lausitz l.fleischer@felbermayr.cc
Dipl. Ing. (BA) Enrico Bräuer Vedenie divízie – región Lausitz e.braeuer@felbermayr.cc
Daniel Knothe Dispečing Žeriavy d.knothe@felbermayr.cc
Richard Henker Dispečing Plošiny r.henker@felbermayr.cc
Uwe Günther technické obchodné zastúpenie u.guenther@felbermayr.cc
Peter Venn technické obchodné zastúpenie p.venn@felbermayr.cc
Mathias Michauk technické obchodné zastúpenie m.michauk@felbermayr.cc

Ako sa k nám dostanete

Rýchlo, jednoducho a pohodlne si tu môžete vytvoriť trasu k nám. Postupujte podľa nižšie uvedeného dialógu a zadajte svoj východiskový bod.



Späť na prehľad