Felbermayr Deutschland GmbH

Žeriavy | pracovné plošiny | manipulačné práce

Felbermayr Deutschland GmbH
Nickerner Weg 8
01257 Dresden
Germany
Tel.: +49 351 795748-0
Fax: +49 351 795748-19
E-mail: dresden@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Ľutujeme, pre vaše vyhľadávanie sa nenašli žiadne vhodné odpovede!
Icon BluePobočka Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDceřiná společnost
Kontaktná osobaOddelenieTelefónE-mail 
Lothar Fleischer Vedenie divízie – región Lausitz l.fleischer@felbermayr.cc
Dipl.-Ing. (BA) Enrico Bräuer Vedenie divízie – región Lausitz e.braeuer@felbermayr.cc
Dipl.-Ing. (TU) Jörg Raschke Vedenie úseku Žeriavy, pracovné plošiny j.raschke@felbermayr.cc
Mathias Flacke Dispečing/tech. obchodné zastúpenie m.flacke@felbermayr.cc
Heiko Rees technické obchodné zastúpenie h.rees@felbermayr.cc
Bodo Patzig technické obchodné zastúpenie b.patzig@felbermayr.cc
Richard Henker Dispečing Plošiny r.henker@felbermayr.cc

Ako sa k nám dostanete

Rýchlo, jednoducho a pohodlne si tu môžete vytvoriť trasu k nám. Postupujte podľa nižšie uvedeného dialógu a zadajte svoj východiskový bod.



Späť na prehľad