Felbermayr Romania S.R.L

Preprava | žeriavy | pracovné plošiny | manipulačné práce

Felbermayr Romania S.R.L
Sat Dragomiresti Deal, Com. Dragomiresti Vale, Str. Gabriela, nr 13
0077096 Judet Ilfov
Romania
Tel.: +40 318 600330
Fax: +40 318 600331
E-mail: bukarest@felbermayr.ro
Felbermayr Logo
Ľutujeme, pre vaše vyhľadávanie sa nenašli žiadne vhodné odpovede!
Icon BluePobočka Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDceřiná společnost
Kontaktná osobaOddelenieTelefónE-mail 
Christian Krieger Vedenie c.krieger@felbermayr.ro
Ing. Marius Tudose Obchodné zastúpenie úseku Preprava +40 726 122193 m.tudose@felbermayr.ro
Ing. Gabriel Puscoiu Obchodné zastúpenie úseku Žeriavy +40 730 550275 g.puscoiu@felbermayr.ro
Daniel Stan Obchodné zastúpenie úseku Žeriavy +40 722 492523 d.stan@felbermayr.ro
Dragos Voicu Obchodné zastúpenie úseku Manipulačné práce +40 722 589486 v.costin@felbermayr.ro
Daniel Istrate Obchodné zastúpenie úseku Pracovné plošiny +40 735 012536 d.istrate@felbermayr.ro
Sorin Pop Obchodné zastúpenie úseku Žeriavy, pracovné plošiny, manipulačné práce +40 722 600387 s.pop@felbermayr.ro

Ako sa k nám dostanete

Rýchlo, jednoducho a pohodlne si tu môžete vytvoriť trasu k nám. Postupujte podľa nižšie uvedeného dialógu a zadajte svoj východiskový bod.



Späť na prehľad