Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG

Preprava | žeriavy | pracovné plošiny | manipulačné práce | skladovanie

Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG
Hafnerstraße 207
8054 Graz
Austria
Tel.: +43 316 243030-0
Fax: +43 316 243030-399
E-mail: graz@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Ľutujeme, pre vaše vyhľadávanie sa nenašli žiadne vhodné odpovede!
Icon BluePobočka Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDceřiná společnost
Kontaktná osobaFunkciaTelefónE-mail 
Prok. Konrad Vollmann Podnikové vedenie Štajersko, vedúci oddelenia Skladové hospodárstvo k.vollmann@felbermayr.cc
Manfred Urdl Vedenie oddelenia Preprava m.urdl@felbermayr.cc
Christian Graggl Vedenie oddelenia Pracovné plošiny c.graggl@felbermayr.cc
Wolfgang Vogler Vedúci oddelenia Manipulačné práce w.vogler@felbermayr.cc
Lucas Peter Vedenie oddelenia Žeriavy l.peter@felbermayr.cc

Ako sa k nám dostanete

Rýchlo, jednoducho a pohodlne si tu môžete vytvoriť trasu k nám. Postupujte podľa nižšie uvedeného dialógu a zadajte svoj východiskový bod.



Späť na prehľad