Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG

Preprava | žeriavy | pracovné plošiny | manipulačné práce

Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG
Gewerbepark 17
6300 Wörgl
Austria
Tel.: +43 5332 73712-0
Fax: +43 5332 73712-302
E-mail: woergl@felbermayr.cc
Felbermayr Logo
Ľutujeme, pre vaše vyhľadávanie sa nenašli žiadne vhodné odpovede!
Icon BluePobočka Felbermayr
Icon DefaultIcon Blue RedIcon RedIcon GreenIcon Green WhiteDceřiná společnost
Kontaktná osobaOddelenieTelefónE-mail 
Robert Bauer Vedenie divízie Tirolsko r.bauer@felbermayr.cc
Carina Egger Administratíva c.egger@felbermayr.cc
Regina Arzberger Administratíva r.arzberger@felbermayr.cc
Petra Schachner-Ziepl Administratíva p.schachner@felbermayr.cc
Josef Hetzenauer Obchodné zastúpenie j.hetzenauer@felbermayr.cc
Michael Kranebitter Obchodné zastúpenie m.kranebitter@felbermayr.cc
Philipp Lang Obchodné zastúpenie p.lang@felbermayr.cc
Andreas Swoboda Dispečing a.swoboda@felbermayr.cc
Herbert Wiesinger Dispečing h.wiesinger@felbermayr.cc
Wolfgang Lang Dispečing w.lang@felbermayr.cc
Nadine Angerer Dispečing n.angerer@felbermayr.cc

Ako sa k nám dostanete

Rýchlo, jednoducho a pohodlne si tu môžete vytvoriť trasu k nám. Postupujte podľa nižšie uvedeného dialógu a zadajte svoj východiskový bod.



Späť na prehľad