Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG

Přeprava | jeřáby | plošiny | instalace

Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG
Gewerbepark 17
6300 Wörgl
Austria
Tel.: +43 5332 73712-0
Fax: +43 5332 73712-302
E-mail: woergl@­felbermayr.cc
Pro vaše vyhledávání nebyly nalezeny vhodné odpovědi!
Icon Blue Sídlo Felbermayr
Icon Default Icon Blue Red Icon Red Icon Green Icon Green White Dcérske spoločnosti
Kontaktní osoba Funkce Telefon E-mail  
Robert Bauer Vedení divize Tyrolsko r.bauer@­felbermayr.cc
Carina Egger Administrace c.egger@­felbermayr.cc
Regina Arzberger Administrace r.arzberger@­felbermayr.cc
Petra Schachner-Ziepl Administrace p.schachner@­felbermayr.cc
Josef Hetzenauer Externí služba j.hetzenauer@­felbermayr.cc
Michael Kranebitter Externí služba m.kranebitter@­felbermayr.cc
Philipp Lang Externí služba p.lang@­felbermayr.cc
Andreas Swoboda Dispozice a.swoboda@­felbermayr.cc
Herbert Wiesinger Dispozice h.wiesinger@­felbermayr.cc
Andreas Prosch Dispozice a.prosch@­felbermayr.cc
Roman Baumgartner Externí služba r.baumgartner@­felbermayr.cc

Jak se k nám dostanete

Zde si rychle, jednoduše a pohodlně vytvoříte plán cesty k nám. Postupujte podle níže uvedených pokynů a zadejte svůj výchozí bod.



Zpět k přehledu