Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG

Preprava | žeriavy | pracovné plošiny | manipulačné práce

Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG
Gewerbepark 17
6300 Wörgl
Austria
Tel.: +43 5332 73712-0
Fax: +43 5332 73712-302
E-mail: woergl@­felbermayr.cc
Ľutujeme, pre vaše vyhľadávanie sa nenašli žiadne vhodné odpovede!
Icon Blue Pobočka Felbermayr
Icon Default Icon Blue Red Icon Red Icon Green Icon Green White Dceřiná společnost
Kontaktná osoba Funkcia Telefón E-mail  
Robert Bauer Vedenie divízie Tirolsko r.bauer@­felbermayr.cc
Carina Egger Administratíva c.egger@­felbermayr.cc
Regina Arzberger Administratíva r.arzberger@­felbermayr.cc
Petra Schachner-Ziepl Administratíva p.schachner@­felbermayr.cc
Josef Hetzenauer Obchodné zastúpenie j.hetzenauer@­felbermayr.cc
Michael Kranebitter Obchodné zastúpenie m.kranebitter@­felbermayr.cc
Philipp Lang Obchodné zastúpenie p.lang@­felbermayr.cc
Andreas Swoboda Dispečing a.swoboda@­felbermayr.cc
Herbert Wiesinger Dispečing h.wiesinger@­felbermayr.cc
Andreas Prosch Dispečing a.prosch@­felbermayr.cc
Roman Baumgartner Obchodné zastúpenie r.baumgartner@­felbermayr.cc

Ako sa k nám dostanete

Rýchlo, jednoducho a pohodlne si tu môžete vytvoriť trasu k nám. Postupujte podľa nižšie uvedeného dialógu a zadajte svoj východiskový bod.



Späť na prehľad